Kahvaltının mutlulukla kesin bir ilgisi olmalı..

Özellikle Instagram’da en çok beğenilen kahvaltı fotoğrafları arasında ilk sıradaki yerlerden biri olan Çeşme Bazlama Kahvaltı sizlere eğe esintisini tam anlamıyla önünüze seriyor.  O halde  Nişantaşı’nda bulunan Çeşme Bazlama Kahvaltı’ya dair edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşalım..

Tüm Instagram fotoğraflarından gördüğümüz  rengarenk kahvaltı servisi sahiden doğru. Her yerden geliyorlar sırf bu güzel kahvaltıyı yapmak için. İlk defa geliyorsanız size kuralları baştan söylüyorlar. İki kural var: Doymadan kalkmak yasak ve bittikçe yenisini isteyin.

Nurten annenin çeşit çeşit  reçelleri

 Her şey sıcacık ve taze geliyor. Pişiler çok lezzetliydi. Hele Nurten annenin çeşit çeşit  reçelleri harikaydı. Domatesli mi dersin narlı mı dersin, incirli mi , kivili mi daha sayamadığım bir çok lezzette rengarenk reçeller..  Sunumları da reçeller kadar güzeldi.

Kahvaltının mutlulukla kesin bir ilgisi olmalı..

Sıcacık gözlemeler  içeriye girdiğinizde hemen köşede tatlıtatlı teyzeler tarafından yapılıp masanıza geliyor. Kahvaltınıza sarma dahi geliyor. Bu hoş ve güzel kahvaltının sonunda kişi başı 60 tl ödüyorsunuz  ayrıca su ekstra fiyat dahilinde..

Şöyle uzun uzun bir ege kahvaltısı  yapmak istiyorsanız Teşvikiye de bulunan Çeşme Bazlama Kahvaltıya bir gidin derim.

Kapıda uzunca kuyruklar oluşuyor. Gidecek olanlara tavsiye, erken saatlerde gitmeniz sizin için güzel olacaktır zira kapıda uzun uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmayın.

Şimdiden gidecek olanlara afiyet olsun

Selen Özçelik

Bir Cevap Yazın